Posty

Ukraiński sztos 27.09 - 3.10.2013

Góry Choczańskie na gorąco 18-21.07.2013

Beskid Niski ... wertykalnie 25-29.07.2013

Gorce po wodzie 12-14.07.2013

Niżne Tatry 29-31.05.2013

Siwy Dym w Beskidzie Niskim 3-4.05.2013

Wyhorlat geriatrycznie 1-4.05.2013

Wiosenne Karkonosze 6-7.04.2013

Bieszczadzkie Walentynki, czyli Połoniny rakietowo 13-16.02.2013